fbpx
menu
Leestijd: < 1 minute(n)

Vacature Gediplomeerd Opticien

Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega!

Woldringh Optiek is een familiebedrijf met drie vestigingen in het Noorden. Wij werken met mooie collecties, hebben een uitgebreide contactlenspraktijk en onze eigen optometristen.
Voor onze winkels zoeken wij een breed inzetbare opticien. Pas jij in ons jonge team van opticiens, lensspecialisten en optometristen? Dan zijn wij op zoek naar jou! 

Voor de vacature opticien vragen wij: 

  • Gediplomeerd opticien 
  • Minimaal 24 uur per week inzetbaar (inclusief de zaterdag) 
  • Inzetbaar in onze 3 vestigingen 
  • Enthousiaste teamplayer 

Wil je naast je baan als opticien nog verder leren tot contactlensspecialist of ben je reeds met deze opleiding begonnen? Dan is dit geen probleem. Wij vergoeden dan je studiekosten als je bij ons komt werken.
Wij begeleiden je tijdens je opleiding en je blijft door middel van scholing en trainingen op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen.

Wij beschikken over een OCT en meten met behulp van de Essilor AVA  refractie apparatuur (op 0,01 dpt nauwkeurig). 

Hebben wij met deze vacature je interesse gewekt en denk je dat je binnen ons gezellige team past? Stuur dan je motivatiebrief en een CV met foto naar solliciteren@woldringh.nl t.a.v. Chris Bosscher en wellicht zien we jou binnenkort in onze winkel.

Solliciteren

Mail naar solliciteren@woldringh.nl of solliciteer snel en gemakkelijk via ons contactformulier

Solliciteer nu!